Teraz młodsi grają w pierwszym składzie i będą nowymi gwiazdami Juve pewno, myślę że w tym sezonie awansują do Serie A

Mysl mysl mam nadzieje ze az zabardzo sie przemyslisz i im pecha przyniesiesz . Tak teraz fajnie graja bez juve

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Właśnie nudno jest, Inter wygrywa ze wszystkimi, Milan cieniuje, z Juve byłoby dużo ciekawiej

spacer
Nie jest dobrze, Frekwencja na trybunach w Serie A zmalała, w tv mniej ludzi ogląda mecze Serie A, brak Juventusu ma na to duży wpływ

H@T

Posty: 877

spacer
No to wlasnie przez juve juz nikt tutaj nie oglondaja meczy bo muwia zei tak
wygra juve wienc juz nikt sie nie interesuje .
A teraz zdanie wszystkich jest zmienione i muwia odwrotnie ze dobrze ze juve jest w B takto chociaz jest ferplay czy jakos tak sie pisze

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Źle zrozumiałeś, bez Juve oglądalność Serie A spadła, za to więcej widzów chodzi na mecze Serie B

spacer
H@T w Polsce mowia ze we Wloszech wszyscy tesknia za Juve wiec jak to jest?

H@T

Posty: 877

spacer
A z kond w Polsce wiedzom jak jes we Wloszech i kto tak mowi ?? : /
Moze jacys kibice z polski co sa za juve , ale to nie prawda
Ja kogo sie tytaj zapytam to mowi ze tak jak jest tak jest najlepiej czyli bez Juve
Juve Wlochom reputacje pilki noznej psyuje TAK MOWIA

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Nie tylko Juve był zamieszany w tą aferę korupcyjną, wiec nie można całej winy zwalać na klub z Turynu. Wiesz H@T, piszą w prasie, mówią o tym w tv, eksperci, dziennikarze, nie chodzi o zwykłego przeciętnego kibica

spacer
Juventus Turyn rozgromił na własnym boisku FC Crotone 5:0 (3:0) w spotkaniu 23. kolejki włoskiej Serie B. "Bianconeri" umocnili się na pozycji lidera zaplecza ekstraklasy.
Zdegradowany za ustawianie meczów Juventus uczynił kolejny krok w kierunku Serie A. Sobotnie zwycięstwo było dla "Starej Damy" już 15. w rozgrywkach. Strzeleckim łupem podzielili się: Pavel Nedved, Federico Balzaretti oraz Alessandro Del Piero, który trafił do siatki trzykrotnie.

W tabeli Serie B Juventus ma 43 punkty i o trzy wyprzedza SSC Napoli (22 mecze) i AC

BarcaFan
U-21
U-21

Posty: 667

spacer
W meczu 26. kolejki włoskiej Serie B Juventus Turyn rozgromił piąta drużynę w tabeli, Piacenzę, 4:0 i po jednodniowej przerwie powrócił na fotel lidera.
Pierwszą bramkę dla "Saterj Damy" zdobył w 1. minucie David Trezeguet. W drugiej połowie na listę strzelców wpisywała się tylko grająca legenda klubu - Allessandro del Piero. Bohater wieczoru trafił do siatki trzykrotnie - w 51. z rzutu karnego, w 68. oraz w 90. minucie gry. Del Piero, który rozgrywał 505. spotkanie w barwach Juventusu, ma już na koncie 211 goli zdobytych dla drużyny ze stolicy Piemontu.

"Stara Dama" prowadzi w tabeli Serie B, choć sezon rozpoczęła z ujemnym (- 9) kontem punktowym.

z : onet.pl

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Del Piero w formie, to jego chyba drugi hat-trick w tym sezonie, im starszy tym lepszy, a ma grać do 40, tak powiedział że jeszcze z osiem lat chce grać

TOMEK
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 191

spacer
Prowadzący w tabeli piłkarze Juventusu Turyn doznali drugiej porażki w rozgrywkach włoskiej Serie B. W spotkaniu 26. kolejki "Stara Dama" niespodziewanie uległa na stadionie w Mantui przeciętnie spisującej się Brescii Calcio 1:3 (1:3).
Katem "bianconerich" był Matteo Serafini. W 4. minucie 29-letni napastnik zdobył bramkę dającą prowadzenie Brescii. Pięć minut później do siatki trafił Alessandro Del Piero i wydawało się, że wszystko wraca do "normy". Jednak występujący w roli gospodarzy gracze Brescii mieli w składzie Serafiniego, który rozgrywał "mecz życia".

W 26. minucie były zawodnik Empoli wykorzystał dośrodkowanie Marka Hamsika i pięknym strzałem przewrotką pokonał Gianluigiego Buffona, zaś w doliczonym do pierwszej połowy czasie gry po raz trzeci wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik meczu.
Potknięcia Juventusu nie wykorzystało SSC Napoli, które zremisowało na wyjeździe z Rimini Calcio 1:1.

W tabeli Serie B po 26 kolejkach (na 42) prowadzą "bianconeri" z przewagą jednego punktu nad Napoli.

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Jedna porażka na pół sezonu to nic strasznego, bardziej zmotywują sie na następny mecz, ale dla Brescii to wielkie osiągnięcie. I znowu Del Piero strzelił!

spacer
Dla mnie (jak sie można domyślić po avatarze) liczy się tylko JUVE.
I nie będę tutaj pisał, że Juve jest najlepsze na świecie, bo nie jest, ale to mój ulubiony klub.
Bardzo szanuję Buffona, Del Piero, Trezegueta, Camoranesiego i Nedveda za to, że zostali, bo gdyby chcieli to mogliby przejść do prawie każdego klubu w Europie.

Don^PePe

Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 2669

spacer
Del Piero to w ogóle ewenement, tyle lat w Juve i cały czas w formie, tylko za czasów Capello, w ubiegłym sezonie popadł w niełaskę

Wierny tylko jednemu klubowi.
Nawet jeśli ma zniżkę formy, to nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
A poza tym, przez fachowców uważany, za jednego z najlepszych techników z obecnie grających piłkarzy.

Joga_Bonito

Posty: 332

spacer
Alex jest świetny tu się z Wami zgadzam w 100 % a pozaty nie odzedł nigdy za kasą zawsze gra dla Juve na mxxaa
Alex rulezzzz

Don^PePe

Posty: 2669

spacer
I jeszcze pare lat pogra na pewno, jeśli zostanie królem strzelców 2. ligi to kibice jeszcze bardziej go pokochają, bo dzięki niemu głównie Juve awansuje do Serie A

Don^PePe

Posty: 2669

spacer
Piłkarze Juventusu Turyn w efektowny sposób przypieczętowali powrót do włoskiej Serie A. W meczu 39. kolejki Serie B pokonali oni na wyjeździe aż 5:1 Arezzo, które broni się przed spadkiem.
Po dwie bramki dla "Starej Damy" uzyskali Giorgio Chiellini i Alessandro del Piero, a jedno trafienie dołożył David Trezeguet.

Juventus na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek ma 8 punktów przewagi nad FC Genoa i 12 nad SSC Napoli.

Juventus przed rokiem został karnie zdegradowany do Serie B, mimo że wywalczył mistrzostwo Włoch. W związku z tym, że "Stara Dama" była zamieszana w aferę korupcyjną postanowiono wówczas odebrać jej "scudetto" i relegować do niższej ligi. Dodatkowo rozpoczął rozgrywki z 10 punktami na minusie. W tym sezonie wygrał 27 meczów, 10 zremisował i dwa przegrał.

spacer
Było do przewidzenia, że Juventus poradzi sobie i powróci do serie A, ale nie spodziewałam się, że po tej rewolucji pójdzie im aż tak świetnie! Very Happy

Don^PePe

Posty: 2669

spacer
Dokładnie, mieli ujemne punkty a teraz taka przewaga i Del Piero pewnie będzie królem strzelców, to jest dla mnie większą niespodzianką, że on tyle goli strzelił, bo Capello to tak różnie z nim postępował, często sadzał go na ławce...