Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1501

Skąd: Nibylandia
spacer
No przecież odwiesili mecze ligi włoskiej ale na większości stadionów ma nie być kibiców na meczach, bo stadiony nie spełniają wymogów bezpieczeństwa

Listę 25 stadionów piłkarskich klubów Serie A i B, które zostaną zamknięte dla fanów z powodu braków w systemie bezpieczeństwa, ogłosiła w czwartek specjalna komórka ministerstwa spraw wewnętrznych Włoch do spraw imprez sportowych.

Na liście stadionów, na których mecze będą rozgrywane przy pustych trybunach znalazły się obiekty w Ascoli Piceno, Bari, Bergamo, Bolonii, Brescii, Katanii, Cesenie, Empoli, Florencji, Lecce, Livorno, Mantui, Mesynie, słynne San Siro w
Mediolanie, Modenie, Neapolu, Parmie, Perugii, Pescarze, Piacenzy, Reggio Calabria, Salerno, Trieście, Udine i Weronie.

W najbliższy weekend, gdy zostaną wznowione rozgrywki po tygodniu przerwy w związku z krwawymi zamieszkami w Katanii, 11 meczów będzie rozegranych na zamkniętych stadionach: 5 w ramach Serie A i 6 w Serie B.

spacer
No co, chcą polepszyć sytuację, żeby mieć większe szanse na organizację ME 2012... Ale taki bogaty Inter żeby miał stadion nieprzystosowany?

spacer
- Przejście Radosława Matusiaka do US Palermo może być dla tego zdolnego chłopaka początkiem wielkiej kariery - mówi trener Interu Mediolan, Roberto Mancini, cytowany przez "Dziennik".
- Długo zastanawialiśmy się, czy nie ściągnąć go do naszego klubu. Zdecydowaliśmy, że najpierw zobaczymy jak daje sobie radę we włoskich realiach. Jeśli się sprawdzi, na pewno po niego sięgniemy. Mamy go teraz na oku i będziemy go bacznie obserwować - mówi Mancini, niegdyś świetny napastnik, a dziś trener Interu.

- Chłopak ma talent i warunki, dzięki którym powinien sobie poradzić w Italii. Ciąży na nim spora presja, bo futbol dla Włochów to religia. Jeśli sobie poradzi, ma szansę zajść bardzo daleko. Dziś jest w Palermo, ale za kilka miesięcy może wejść na większe salony. Drzwi do kariery stoją przed nim otworem. On sam ma w rękach klucz, którym powinien je otwierać. Te w Mediolanie także - dodaje Mancini.

olcia3003
Junior starszy

Posty: 306

spacer
Po co Matusiak Interowi??? Nawet za rok czy dwa???

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Na razie to im nie jest potrzebny, w meczu 24. kolejki Serie A Inter Mediolan odniósł 16. zwycięstwo z rzędu pokonując Cagliari Calcio 1:0. Jedynego gola strzelił Nicola Burdisso. No i jest rekord Interu!

H@T

Posty: 877

spacer
Jeszcze 1 mecz i Inter bendzie mial rekord europy najwencej wygranych meczy teraz jest Real madryt raczej byl bo nie jest sam jest tez inter
Ale jesni inter wygra ten mecz bendzie mial rekord europy

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Jeśli Inter Mediolan pokona w sobotę Cagliar Calcio w Serie A, może pobić rekordy Realu Madryt i Bayernu Monachium jeśli chodzi o ilość zwycięstw w lidze z rzędu. Ostatnie zwycięstwo Interu nad Chievo Verona we włoskiej ekstraklasie było juz 15. z rzędu.
Jak do tej pory jedynie Real Madryt w sezonie 1960/61 i Bayern Monachium pomiędzy sezonami 2004/05 i 2005/06 mogą poszczycić się podobnym osiągnięciem, jeśli chodzi o tzw. "wielką piątkę", czyli ligi: angielską, hiszpańską, niemiecką, włoską i francuską.

To jest z wczoraj wiadomość, czyli Inter już ten rekord pobił!

WIŚLAK09

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 382

Skąd: Klimontów
spacer
Oto dowód że niejaki Marco Materazzi to największy ch*jek i symulant w całej historii football'u. Cóż mogę dodać, znowu przeaktorzył powtórke z Zidana. ---> http://www.youtube.com/watch?v=7IXEad1hLbI

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Ja to na niego patrzeć nie mogę, nie będę tu po nim jechał bo to nie ten temat, palant po prostu z niego, ale swoją drogą Delvecchio też porywczy charakterek

H@T

Posty: 877

spacer
RAdek ma racje ale jak ktos umie udawac tak jak matracji to dlaczego nie ??

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Bo w sporcie jest coś takiego jak fair play i nie powinno się robić takich przekrętów i teatralnych zagrań, cel nie uświęca środków w sporcie, przynajmniej tak powinno być, ale jak się okazuje niestety jest zgoła inaczej, na co dowodem jest właśnie Materazzi

H@T

Posty: 877

spacer
Karzdy gra jak umie
a pozatym co tam ich to obchodzi ten fair play wazne ze wygrywaja i ze im sie to udaje

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
W spotkaniu 25. kolejki włoskiej Serie A Calcio Catania przegrało z Interem Mediolan 2:5 (0:1). To 17. kolejne zwycięstwo podopiecznych Roberta Manciniego.
W pierwszej części spotkania bramkę dla mistrzów Włoch zdobył Walter Samuel w 45 minucie.

W drugiej części spotkania bramki posypały się jak z rękawa: bramki na 3:0 dla Interu zdobyli Santiago Solari w 49. i Fabio Grosso w 57. minucie. Festiwal strzelecki Interu przerwał Gionatha Spinesi, który w 65. minucie strzelił gola dla gospodarzy. Zaledwie 2 minuty później kolejna bramkę dla Interu zdobył Zlatan Ibrahimovic. W 74. minucie rozmiary porażki gospodarzy zmniejszył Giorgio Corona. Jednak ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do gości, a bramkę w 78. minucie strzelił Julio Ricardo Cruz.
W końcówce meczu czerwoną kartkę dostał napastnik gospodarzy Gionatha Spinesi, jeden z najlepszych strzelców w lidze (12 bramek) i nie zagra w następnym spotkaniu. Mecz odbył się przy pustych trybunach.

H@T

Posty: 877

spacer
Uwaga rekord europy wygranych z kolejnosci meczow nalezy di Inter 17 zwycienstwa czy mniej wiencej tyle

Kapitan
Kapitan

Posty: 1501

spacer
Inter Mediolan zremisował z Udinese Calcio 1:1 (0:0) w spotkaniu 26. kolejki włoskiej Serie A i w ten sposób przerwał niesamowitą serię 17. zwycięstw w lidze z rzędu.
W 47. minucie spotkania goście wyszli na prowadzenie po bramce Christiana Obodo. Zaledwie 20. minut później wyrównał Hernan Crespo. Pomimo tego, że gospodarze dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki, mecz zakończył się podziałem punktów.

Inter zajmuje pierwsze miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy z 14. punktami przewagi nad zajmującą drugie miejsce Romą i 22. nad trzecim US Palermo, w którego barwach występuje Radosław Matusiak.

z: onet.pl

BarcaFan
U-21
U-21

Posty: 667

spacer
kazda passa sie kiedys konczy, ale moga srubowac rekord jesli chodzi o liczbe meczow bez porazki