Niestety Real prowadzi z 7 pkt przewagi nad Barcą, Valencia coś słąbo gra w tym sezonie podobnie jak w LM. Deportivo coś słabiutko strasznie. Sevilla dla mnie też małym zaskoczeniem myślałem, że będą w pierwszej "3"

Don^PePe

Posty: 2669

spacer
Za to nieźle Atletico, jest bardzo blisko podium, no i zaskakująco dobre wyniki osiąga Espanyol. W Sevilli nagle zaczął strzelać jak na zawołanie w lidze i w LM Fabiano, ale niestety obrona gra gorzej, stąd stosunkowo dużo straconych bramek.

TOMAS....

Posty: 816

spacer
Wyniki 18 kolejki

Mallorca-Barcelona 0-2
63'Marquez 0-1
90'Eto'o 0-2

Espanyol-Villareal 3-0
9'Tamudo 1-0
14'Valdo 2-0
36'Tamudo 3-0

Valencia-Levante 0-0

Recreativo Huelva-Almeria 1-1
13'Sinama 1-0
19'Mane 1-1

Racing Santander-Ath.Bilbao 1-0
43'Tchite 1-0

Murcia-Osasuna 2-0
72'Goitom 1-0
90'Abel 2-0

Getafe-Valladolid 0-3
53'Dorado 0-1
67'Rubio 0-2
75'Dorado 0-3

Dep.La Coruna-Atl.Madrid 0-3
39'Forlan 0-1
52'Aguero 0-2
64'Jurado 0-3

Real Madryt-Zaragoza 2-0
66'Van Nistelrooy 1-0
77'Robinho 2-0

Sevilla-Betis 3-0
26'Fabiano 1-0
42'Fabiano 2-0
63'Alves 3-0

Ostatnio zmieniony przez TOMAS.... dnia Wto 12:31, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Don^PePe

Posty: 2669

spacer
Zwycięstwa faworytów, nie dziwi nawet remis Valencii, bo ona spisuje sie słabo w tym sezonie. Nie uznano gola Smolarka, bo był na spalonym Fabiano z Sevilli nadal utrzymuje wysoką formę, razem z Kanoute są jednym z lepszych ataków ligi.

TOMAS....

Posty: 816

spacer
Wyniki 19.kolejki:

Barcelona-Murcia 4-0
26'Gudjohnsen 1-0
52'Krkic 2-0
77'Eto'o 3-0
87'Eto'o 4-0

Ath.Bilbao-Sevilla 2-0
28'Yeste 1-0
68'Susaeta 2-0

Zaragoza-Mallorca 2-2
17'Varela 0-1
24'Milito 1-1
37'Milito 2-1
62'Guiza 2-2

Villareal-Deportivo 4-3
27'Sergio 0-1
30'Rossi 1-1
58'Pablo Amo 1-2
66'Nihat 2-2
68'Nihat 3-2
80'Tomasson 4-2
90'Guardado 4-3

Valladolig-Recreativo Huelva 3-1
7'Llorente 1-0
23'Llorente 2-0
44'Camunas 2-1
88'Llorente 3-1

Osasuna-Racing Santander 0-2
81'Colsa 0-1
82'Alvarez 0-2

Betis-Getafe 3-2
3'Pavone 1-0
33'Edu 2-0
59'Pavone 3-0
61'De la Red 3-1
77'Moral 3-2

Almeria-Espanyol 1-0
87'Uche

Levante-Real Madryt 0-2
76'Van Nistelrooy 0-1
88'Van Nistelrooy 0-2

Atl.Madryt-Valencia 1-0
28'Aguero 1-0

Don^PePe

Posty: 2669

spacer
Brawo Barca! Fajnie, że Eto'o po powrocie od razu jest w dobrej formie strzeleckiej. Real planowo wygrał, porażka Valencii nie powinna nikogo dziwić... Sevilla bez swoich najlepszych strzelców nie poradziła sobie, a gola Espanyolowi strzelił dobrze nam znany Kalu Uche Kwadratowy

Ostatnio zmieniony przez Don^PePe dnia Wto 15:48, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
TOMAS....

Posty: 816

spacer
Dla Eto'o to pożegnalny mecz, bo wyjeżdza na Mistrzostwa Afryki, ale dobrze, że zaczął strzelać,co do Valenci to fakt grają słabo, a Atl,Madryt gra o wiele lepiej od nich

asia_milan_juve_viola
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 169

spacer
Real i Barca potwierdzają swoją dominację! Eto'o chyba przygotował se niezłą formę na PNA, szkoda tylko, że Barcelona dalej będzie musiała sobie bez niego radzić.

Don^PePe

Posty: 2669

spacer
Widać, że z Eto'o Barca od razu gra skuteczniej, szkoda, że musi jechać na PNA... Ale Barca jakoś da radę bez niego, jest Krkic w dobrej formie, w pucharze Hiszpanii 2 gole strzelił Ezquerro... Ciekawe kiedy obudzi się Valencia?